|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Accessories: | Stand/ Vesa Mount Kit, Warranty Card, VGA/HDMI Cab |
| Application: | Medical, Commercial, Industrial, Industrial |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency



| Datasheet | |
| Model | B121-T |
| Size | 12.1" |
| Active Area | 261.1*163.2 mm |
| Panel Type | TFT-LCD |
| Backlight | LED |
| Backlight Life | 50,000 hrs |
| Resolution | 1280*800 |
| Acpect Ratio | 16:10 |
| Contrast | 250:1 |
| Brightness | 330 cd/m |
| Viewing Angle (H/V) | 140/120 |
| Response Time | 25 ms |
| Display Color | 262K |
| Operating Temperature | 0~50ºC |
| Storage Temperature | -20~60ºC |
| Video Inputs/Outputs | VGA/HDMI/BNC/RCA/USB input*1 |
| Audio Inputs/Outputs | N/A |
| Touch | Optional |
| Installation | Stand base/VESA mount |
| Power Requirement | DC 12V |
| Dimension (W*H*D) | 310*212*47 mm |
| Weight | 1.77 kg |
| Control | OSD Control |
| Accessories | Power Adatper/VGA cable |
| Certificates | CE/FCC/ROHS |






