|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Screen Size: | 15'' |
| Aspect Ratio: | 4:3 |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Size | 15" |
| Touch Panel | G+G |
| Panel Type | TFT-LCD |
| Backlight | LED |
| Backlight Life | 50,000 hrs |
| Resolution | 1024*768 |
| Acpect Ratio | 4:3 |
| Contrast | 800:1 |
| Brightness | 300 nits |
| Viewing Angle (H/V) | 135/140 |
| Response Time | 6 ms |
| Display Color | 262K |
| Operating Temperature | 0~50ºC |
| Storage Temperature | -20~60ºC |
| Video Inputs/Outputs | DVI+VGA+HDMI+USB+Audio+DC |
| Touch | PACP touch |
| Installation | VESA mount |
| Power Requirement | DC 12V |
| Systems Supported | Windows XP/7/8/10, Android and Linux |
| Max Touch Points | 10 |
| Certificates | CE/FCC/ROHS/CCC |



