|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Screen Size: | 15 Inch |
| Aspect ratio: | 4:3 |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency



| Datasheet | |
| Model no | B150-CB |
| Size | 15" |
| Active Area | 304.12× 228.09 mm |
| Panel Type | TFT-LCD |
| Backlight | LED |
| Backlight Life | 30,000 hrs |
| Resolution | 1024*768 |
| Acpect Ratio | 4:3 |
| Contrast | 700:1 |
| Brightness | 300 cd/m |
| Viewing Angle (H/V) | 160/140 |
| Response Time | 35ms |
| Display Color | 262K |
| Operating Temperature | 0~70ºC |
| Storage Temperature | -20~80ºC |






Q : For the first time cooperation , what are the advantages of your company ?